Telefon do nas: 604 551 727

Polar Minky / Materiał na metry / Hurtownia

Materiał Minky, zwany też Polarem Minky, czy pluszem Minky, to wyjątkowo przyjemna w dotyku, delikatna i miękka dzianina, charakteryzująca się wytłoczonymi kropkami. Polar Minky doskonale nadaje się do produkcji artykułów dziecięcych – pluszaków, poduszek, odzieży i kocyków, ale również np. tradycyjnych koców. Swoją jedwabistą gładkość i miękkość tkanina Minky zawdzięcza wykorzystanej podczas produkcji technologii – polar Minky produkowany jest z poliestrowych mikrowłókien (mikrofibry) o okrągłym wykończeniu. Tkanina Minky posiada 2 mm włosie oraz wypukłe wytłoczenia na całej powierzchni.

Oferujemy polar Minky na metry, który posiada szerokość 160 cm (+/- 3 cm) i gramaturę 250 g/m2 – jest to materiał bardzo wysokiej jakości, gęsto tkany i bardzo ciepły.

Polar Minky Dots to podstawowa i najpopularniejsza seria polarów Minky. Zaletą tkaniny jest możliwość mechanicznego prania i suszenia, bez szkody dla delikatności materiału i faktury. Polar Minky jest całkowicie hipoalergiczny.

Dodatkowe informacje

  • skład: 100% poliester (mikrowłókna)
  • tkanina jednostronna
  • temperatura prania: 30˚
  • szerokość +/- 3cm 160 cm
  • gramatura: 250 g/m2

Oferowane kolory polaru minky

Przykładowe kawałki materiału (śnieżno-biały, zielony, fioletowy)

Jeżeli chcesz zamówić polar minky na metry albo masz pytania dotyczące naszej oferty, to prosimy o telefon (604 551 727) lub kontakt za pomocą poniższego formularza

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (opcjonalnie)

Temat

Treść wiadomości

Hurtownia polaru TIRON - Paweł Stasiak
ul. Romana Maya 1
62-030 Luboń (koło Poznania)
Telefon: (+ 48) 604 551 727
E-Mail: biuro@tiron.pl